ترموپلاست و الاستومر تولید کلیه انواع آب بند
Ru Fa
+7 (8442) 23-99-91 +7 (8442) 24-11-23 +7 (8442) 23-64-36

در باره شرکت

Офис

تاریخچه گروه شرکت های «آکسیئوس» (که به زبان یونانی Ἄξιος معنی «شایسته» دارد) از کارخانه کوچکی که به استفاده از تجهیزات نوآورانه تولید آب بند پرداخته بود، آغاز گردید

و تا به حال یعنی در طی بیش از 25 سال گروه مزبور در زمینه تولید آب بند فعالیت می نماید. با دارا بودن تجهیزات مدرن در کارگاه های نوآورانه خود و با استفاده از مواد خام با کیفیت بالا و با توجه به انعطاف پذیری تولید (انتخاب کامپیوتری و محاسبه پروفیل) این شرکت قادر به تولید دسته های آب بندی به تعداد یک تا و با اندازه های مربوطه می باشد.

شرکت «آکسیئوس» نیازهای به تنوع زیاد آب‌بندها و احتیاج به برخورد و مواد غیر استاندارد را به طور سریع تامین می کند.

کیفیت، اصل محصول ما است.

این شرکت آب بند ها را برای بیش از 700 شرکت صنایع نفت و گاز، فلز، لوله سازی، ماشین سازی، شیمیایی، سبک، مواد غذایی، کشوارزی، انرژی اتمی، نیروگاه برق آبی و سایر عرصه های صنعت روسیه و کشورهای CIS تولید و تامین می نماید.

در طی همکاری های فیمابین، مشتریان این شرکت از اقتصادی بودن و کیفیت آب بند های تولیدی قدردانی کردند که این امر در گزارش های متعدد آزمایشات محصول منعکس گردید.

ما با آنهایی هستیم که پول و زمان را حساب می کنند، ما با آنهایی هستیم که منابع و محیط زیست را حفظ می کنند.

گروه شرکت های «آکسیئوس» یکی از اعضای اتحادیه تولید کنندگان تجهیزات نفت و گاز و همچنین عضو شورای مشورتی وابسته به کمیته مجتمع سوخت و انرژی پارلمان روسیه می باشد.

محصولات ما در زمینه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

  • شیرآلات لوله های نفت و گاز
  • سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی
  • تجهیزات پمپ و پرس
  • تجهیزات وارداتی با اندازه های غیر معمولی آب بندها
  • ماشین های معدن کاری و جاده سازی و غیره

مجتمع تولید ما

سیستم مدرن قرن 21 در رابطه با تولید آب بند های SEAL-JET NG-40 ساخت شرکت اکونوموس (اتریش) یک کارخانه کوچکی است که شامل کنترل عددی، کامپیوتر (مجهز به نرم افزار ذیربط)، مواد معاصر و کلیه لوازم مورد نیاز دیگر می باشد.

نرم افزار مدرن شامل تعداد زیاد پروفیل های جدید، کنترل انعطاف پذیر پرینت نتایج و قابلیت مدل سازی پروفیل است.

با استفاده از نرم افزار شرکت که در حال حاضر مجهز به انتخاب هفت زبان می باشد شما می توانید آب بند های با قطر از 5 الی 400 میلی متر را تولید نمایید. بهره برداری از 170 پروفیل آماده باعث ساخت دائم و کم زحمت آب بند های کامل می شود.

Производство Аксиос Производство Аксиос Производство Аксиосسیاست کیفیت

Производство Аксиос

تولید و فروش آب بند های معاصری که محصولات رقابت پذیر و با کیفیت می باشد برای کلیه عرصه های صنعت با رعایت قوانین و مقررات ذیربط و با پاسخگویی به انتظارات مشتریان و با تامین پایداری مالی کمپانی، مواردی است که مدیریت شرکت های «آکسیئوس» و «آکسیئوس جت» هدف کمپانی و کارکنان خود قرار داده است.

حفظ و توسعه بازار فروش، افزایش تنوع و حجم محصولات تولیدی، تعدیل هزینه ها و بهبود کیفیت محصول جهت کسب رضایت مصرف کننده هدف استراتژیکی شرکت می باشد.

شرکت به منظور حصول اهداف فوق وظایف زیر را در برابر خود قرار داده است:

گواهینامه های شرکت

Сертификат Аксиос Сертификат Аксиос Сертификат Аксиос Сертификат Аксиос Сертификат Аксиос Сертификат Аксиос Сертификат АксиосМы Вам перезвоним

и расскажем о специальных условиях, которых
нет на сайте, в течение 39 секунд
Закрыть

ВАША ЗАЯВКА ПРИНЯТА!

Мы свяжемся с вами в ближайшие

39:00

секунд

Закрыть

ФУХ...

Мы успели!

39:00

секунд

Закрыть

УПС...

Сейчас все менеджеры заняты, мы перезвоним
вам в течении 15 минут

Закрыть

Заказ звонка!


Закрыть

Заявка принята

наш менеджер свяжется с вами

2002-10-13 в 13:15 Закрыть

Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/u12530/parsi.aksios.com/www/wp-includes/functions.php on line 3398